Проблема з підключенням 4G роутера Novatel 6620L до мережі Київстар. Як вирішити?

4G роутер Novatel 6620L є мабуть найбільш популярним мобільним пристроєм для використання Інтернету по технології LTE. Зокрема особливу повагу він здобув серед військових. Тим більше що Інтернет в умовах війни є одним з необхідних засобів отримання важливої інформації.

Популярність Novatel 6620L виникла не на пустому місці. Великий по ємності акумулятор – 4000 мАгод, гарний прийом сигналу, зрозуміле і зручне меню – все це зазвичай характеризує вироби американської компанії Novatel Wireless. Зокрема нова прошивка для Novatel 6620, котра з’явилась нещодавно, дозволяє встановити українське меню, що безумовно можна вважати додатковим плюсом при виборі мобільного роутера.

Україномовне меню роутера Novatel 6620L

Нове меню українською робить налаштування роутера зручнішим

Як відомо в роутері Novatel 6620L по замовчуванню заблоковані наші частотні діапазони LTE – B3 і B7 (1800 і 2600 МГц). За для того, щоб вони працювали потрібно їх розблокувати, перепрошити роутер. Якщо ваш Novatel 6620 не бачить мережі 4G на картках Київстар, Lifecell, Vodafone – звертайтесь, наш програміст завжди готовий це зробити онлайн.

Прошивка роутера Novatel 6620L з українським меню

Зараз при прошивці роутера Novatel 6620L під 4G у якості бонуса додається україномовне меню

Також якщо ви хочете придбати Novatel 6620L з вже розблокованими каналами 4G, переходьте за посиланням і замовляйте. Замовити цей роутер можна тут. Є в наявності і більш сучасні моделі компанії Novatel. Крім того, якщо вас цікавлять підсилюючі антени заходьте в цей розділ магазину.

Але останнім часом, приблизно з 21 березня з’явились деякі проблеми в користуванні у абонентів Київстар. Ситуація виглядає наступним чином – роутер бачить мережу LTE, але не підключається до неї, не роздає Інтернет на інші пристрої. На жаль при зверненні до колл-центра оператора, як і в більшості технічних питань, не вдається отримати необхідну інформацію для вирішення цієї проблеми.

Ми зі своєї сторони зайнялися цим питанням і отримали рішення. Воно досить просте і не вимагає а ні втручання спеціаліста, а ні додаткових витрат. Все необхідне для того щоб Київстар почав працювати на Novatel 6620L як і раніше користувач зможе зробити сам.

Враховуючи особливі умови, в котрих знаходиться наша країна зараз, під час війни, ми не викладаємо інформацію на цій сторінці. Для того, щоб рішенням не змогли скористатись ті, кому воно не потрібно, звертайтесь до нас за телефонами, вказаними в розділі Контакти.

Пароль для отримання необхідної інформації залишається все той же – “паляниця”.

Дякуємо, всім віри в перемогу у будь-яких обставинах!

3 коментарі до “Проблема з підключенням 4G роутера Novatel 6620L до мережі Київстар. Як вирішити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.