Події останніх місяців в Україні і по всій планеті багатьох наводять на думку, що стиль життя людства, скоріш за все, відтепер буде змінений радикально. Той бум подорожей і переміщення народів, який спостерігався в останні десятиліття, несподівано для всіх був зупинений, але крім цього, в значній мірі це торкнулося ділової сфери життя.
Карантинні заходи, покликані подолати пандемію, залишили багатьох вдома і при цьому спостерігається відтік населення за місто, там де можна комфортніше себе почувати за умови соціального дистанціювання і, по можливості, працювати. Так вже виходить, що стиль нашої роботи і відпочинку ще більше йде в онлайн-сферу, але, що цікаво, можливості для цього давно вже є і постійно розширюються, про що ми вже писали в попередніх статтях.
Розвиток стандартів 3G і 4G в Україні, дозволяє з кожним місяцем збільшувати населенню доступ до високошвидкісного бездротового Інтернету, що, в свою чергу, відкриває для багатьох можливості віддаленої роботи, не пов’язаної з поїздками в офіс і робить життя людини, в певному сенсі, досить комфортною . Що ж стосується дозвілля, то багато в чому віно давно вже знаходиться в Інтернеті, завдяки швидкому і вільному доступу до всіх культурних цінностей, які створило людство. Але все ж основне нововведення, з яким ми майже не стикалися раніше, стосується навчання, яке, як виявилося, цілком здатне перейти з реальності в віртуальність, за допомогою ZOOM та інших додатків, і ще не відомо, який із двох методів ефективніше – традиційний, з відвідуванням класів, чи домашній, через екран комп’ютера? Безсумнівно, технології в цьому напрямку очікує бурхливий розвиток і, цілком можливо, що найближчим часом ми отримаємо алгоритми ефективного оцінювання знань учнів без використання традиційних паперових тестів. При наймі, в IT сфері це вже цілком звичайна процедура і отримання сертифікатів знань в різних областях давно трапляється без відвідування спеціальних класів і аудиторій.
Отже, щоб все вищесказане могло здійснитися в заміському будинку, необхідний, звичайно ж, саме Інтернет. З огляду на масштаби нашої досить великої за територією і населенням держави, найбільш ефективним засобом для вирішення цього завдання є мобільний Інтернет і, в першу чергу, 4G технологія. Як вже бачимо зараз, причому тут можна говорити як про сільську місцевість, так і про місто, 4G технологія LTE вже сьогодні є прямою альтернативою традиційному кабельному широкосмуговому підключенню як по швидкості, так і за ціною. Але при цьому у неї є найважливіша перевага – це швидкість підключення об’єкта (будинку, дачі, квартири) і мобільність, що дозволяє змінювати своє місце розташування постійно залишаючись підключеним до мережі Інтернет.
Для того, щоб користуватися благами Інтернету необхідно не так вже й багато – це або смартфон, який вже майже у кожного є, або 4G роутер, що дозволяє отримати підключення до мережі LTE і потім розповсюдити його за допомогою Wi-Fi на інші пристрої (смартфони, планшети , ПК). Основна вимога, щоб 4G Інтернет працював швидко, полягає в здавалося б простій речі – сигнал LTE повинен бути на досить високому рівні. От саме останнє, незважаючи на високі темпи розширення покриття 4G, не завжди буває. І в цьому немає нічого дивного, оскільки базову станцію оператор не може поставити біля кожного будинку і не тільки з економічних, а й за технічними умовами.
Що ж робити, якщо саме в вашому селі чи на дачній ділянці слабкий сигнал 4G і скористатися Інтернетом в тій мірі, в якій хотілося б неможливо. До слова, хотілося б відзначити саме дачні ділянки, що мають велику територію. Оскільки на таких територіях кількість потенційних абонентів або іншими словами дачників далеко не постійна і залежить від сезону, оператори, як правило, не особливо прагнуть ставити поруч вишки, тому скарги на зв’язок в таких місцях справа звична.
Що ж робити? Чи можна змінити ситуацію, особливо якщо зараз стоїть провести літній, а може і не тільки літній, час на дачі або заміському будинку? Звичайно ж можна і для цього не треба винаходити велосипед, а необхідно скористатися тими методами, які давно вже розробила радіотехніка.
Отже, варто визначитися які завдання перед вами стоять – буде це просто 4G WiFi роутер підключений до тарифу оператора або ж цікавить забезпечити добре покриття сигналу LTE всередині будинку. У першому випадку, все досить просто. Необхідний 4G роутер з виходом для зовнішньої антени і антена до нього, здатна посилити сигнал LTE, який, в свою чергу, подається на антенний вхід роутера через коаксіальний кабель. Такий комплект, як говорилося вище, дозволить збільшити швидкість 4G Інтернету, причому дуже часто за містом вона набагато вище ніж в великих населених пунктах, завдяки меншій завантаженості абонентами.
Якщо ж для вас важливіше покращити покриття 4G по дому, так щоб кожний LTE пристрій міг на хорошій швидкості функціонувати, необхідний 4G підсилювач, а точніше репітер LTE, здатний не тільки посилити сигнал, але і поширити його на певній території. У такий комплект стандартно входить 4G антена зовнішня, сам репітер, антена внутрішня і кабель, що з’єднує ці всі елементи між собою. Залежно від того, яку площу необхідно покрити в будинку, вихідна потужність LTE репитера може варіюватися, так само як і кількість внутрішніх антен, коли є необхідність покращіти покриття 4G в приміщенні розділеному кімнатами або в кілька поверхів.
Крім того, репітери (підсилювачі мобільного зв’язку) ефективні тим, що можуть вирішити не тільки питання посилення сигналу LTE, але і взагалі поліпшити якість мобільного зв’язку в будинку. Адже в багатьох випадках, як послуги 4G, так і звичайна голосовий зв’язок можуть страждати або через велику відстань до базової станції, або через перешкоди, що стоять на шляху сигналу від вишки оператора, таких як гори, ліс або ж коли будинок розташований в низині.
Крім того, при великій віддаленості від базової станції 4G, звичайної підсилючої антени може не вистачати для посилення сигналу до того рівня, щоб LTE роутер міг роздавати Інтернет на хороших швидкостях. Буває, що антену 4G доводиться піднімати дуже високо, для того щоб “зачепити” сигнал, але при цьому збільшується довжина кабелю, в якому відбувається загасання сигналу, в результаті на вхід роутера (модему) він приходить з низьким рівнем. У цьому випадку так само може допомогти репітер 4G, який є активним підсилювачем і має коефіцієнт посилення сигналу від 50 дБ і вище, що дозволить як запобігти втратам в кабелі, так і значно збільшити рівень сигналу, що надходить на роутер або модем LTE.
Як бачимо, є різні способи вирішити дану проблему – посилити сигналу 4G і забезпечити заміський будинк Інтернетом. Тому якщо ця задача стала для вас актуальна, телефонуйте до нас, завжди готові проконсультувати, підібрати необхідний комплект для посилення сигналу, а так само, якщо буде потрібно, виїхати на установку устаткування на вашому об’єкті.
приватний будинок 3g 4g періодично і то не у всіх кімнатах. хочу придбати комплект для гарного звязку по всьому будинку площа 150м2 . додатково з можливістю автономного живлення . якщо це можливо. часто відключають електроенергію.
День добрий! Так, можемо зробити повний комплект у відповідності до ваших умов. Дзвоніть на номери телефонів в розділі “Контакти”. Дякуємо за зверенення!